Termos transportowy do zup 15 L z odpowietrznikiem

Termos transportowy do zup 15 L z odpowietrznikiem

brutto: 350.55 zł
netto: 285.00 zł

Termos transportowy do zup 15 L z odpowietrznikiem - 05115502

Opis produktu

Cateringowy pojemnik izotermiczny marki YATO, o pojemności 15 l.

Pojemnik cateringowy YATO jest dedykowany dla restauratorów, hotelarzy oraz działalności cateringowej, od małych bankietów po duże imprezy plenerowe. Cechuje go najlepszy na rynku współczynnik ceny do właściwości i jakości produktu.

Wykonany jest z wysokiej jakości polietylenu odpornego na zarysowania lub wgniecenia , co chroni przed uszkodzeniami podczas przenoszenia i transportu.
Wewnątrz pojemnika znajduje się wbudowany zbiornik wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej , dzięki czemu jest on odporny na działanie kwasów organicznych i łatwy do utrzymania w czystości.

Pomiędzy zbiornikiem a ściankami umieszczono specjalną warstwę termoizolacyjną , utrzymującą temperaturę przez wiele godzin. W przypadku gorącej zawartości strata ciepła to zaledwie 5°C w przeciągu 4h . W przypadku zawartości zimnej, wzrost temperatury to zaledwie 3°C w przeciągu 4h . Wydajność termoizolacyjna pojemnika klasyfikuje go w czołówce najefektywniejszych termicznie narzędzi cateringowych do przechowywania żywności.

W termosie zastosowano również specjalny zawór dekompresyjny , który ułatwia otwarcie i eliminuje problem zasysania pokrywki przy przewożeniu gorących produktów. Wyrównanie ciśnienia uzyskujemy po naciśnięciu zaworu.

Dodatkowo w pojemniku zamontowano uszczelkę wykonaną z wysokiej jakości silikonu , która zapobiega rozlewaniu płynnej zawartości . Jest ona łatwa do utrzymania w czystości, dzięki możliwości demontażu oraz specjalnemu kształtowi ułatwiającemu mycie pod bieżącą wodą.

Pojemnik termoizolacyjny wyposażony jest w dwa wykonane ze stali nierdzewnej, masywne uchwyty ułatwiające transport oraz cztery zatrzaski zamykające pokrywę . Wysoka jakość i wytrzymałość tych elementów , gwarantuje wieloletnie bezawaryjne użytkowanie.

W termosie zastosowano specjalne wytłoczenia umożliwiające sztaplowanie , czyli piętrowanie pojemników o takiej samej średnicy, dlatego możliwe jest składowanie ich na stosunkowo niewielkiej powierzchni.

Parametry

  • Pojemność [l]: 15
  • Średnica [mm]: 280
  • Wysokość [mm]: 240
  • Wymiary (DxSxW) [cm]: 33,5x30
  • Materiał: PE / SS 201


Galeria produktu:

www.sprzęt-gastronomiczny.pl , akcesoria barmańskie, wyposażenie sklepów Olsztyn ul. Składowa 3 Meble sklepowe, Wyposażenie gastronomii Olsztyn , www.zmywarki-gastronomiczne.pl - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - a-babiel.pl - Ostrołęka, mazowieckie, Warszawa - Płyn do zmywarki Sprzęt gastronomiczny, akcesoria kuchenne, wyposażenie sklepów, Serwisant-Gastronomiczny - Chojniki, Łomża, Szczytno, Olsztyn ul. Składowa 3 - www.a-babiel.pl - Ostroleka, Mazowieckie, Warszawa, www.sprzęt-gastronomiczny.pl
Sklep internetowy Shoper.pl